banner
Atlas
Zařízení
Vyhledávání

alespoň jedno slovo
všechna slova
přesnou frázi
Calla-Sdr. pro záchranu prostředí
Projekt podpořili
Projekt byl podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti.
logo EEA logo EEA
logo NROS
Databáze vznikla také podporou:
logo nadace partnerstvi logo MŽP
logo OSF praha logo Econnect
Úvodní mapa
Otevřeli jste databázi zařízení využívajících obnovitelné zdroje energie v České republice.
     Najdete zde údaje o malých vodních elektrárnách, o větrných elektrárnách, o zdrojích spalujících biomasu a bioplyn, o solárních termických systémech i fotovoltaice a také o tepelných čerpadlech. Databáze není a nemůže být kompletní, je výsledkem dřívějšího systematického mapování v některých krajích a spolupráce provozovatelů a firem z této oblasti. Dnes již není účelné mapovat malé zdroje na rodinných domech a firmách. Přesto věříme, že Vám Atlas může přinést nové a zajímavé informace.

Zdroje v databázi můžete vyhledávat podle názvu a druhu viz seznam v levém menu, pomocí části textu, viz Vyhledávání, ale můžete je hledat také pomocí polohy v této mapě:
mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa mapa
Spolupráce na obsahu vítána!
Není Vaše zařízení v databázi? Máte aktuálnější údaje? Opravit data i zadat nová můžete sami.

Přidání informace o novém zdroji je možné zde.
Doporučené servery
kalkulacka.zmenaklimatu.cz Portál Změna klimatu Ekologické bydlení TZB-info Biom.cz - vše o biomase a kompostování
ekoblog.cz - moderní technologie šetrné k životnímu prostředí EKO poradenství logo Nazeleno.cz - úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie ekobrana.cz - brána k ochraně životního prostředí na Jižní Moravě
www.solarniliga.cz Biom.cz - biomasa, biopaliva, bioplyn, pelety, kompostování, ... enuby Temelín.cz
EkoWATT - Centrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie Energetika.cz csve.cz www.res-league.eu
Copyright Calla 2008 | www.zdrojeenergie.cz | XHTML 1.0 | CSS