Dnes je 23.4.2024  Hlavní stránka - Calla | Energetika | Ochrana přírody | Doprava | Ekoporadenství | Zpravodaj Ďáblík | Atlas OZE 

Víte, že ...
V poslední době se objevila malá hnízdiště břehulí také v různých typech zdí, např. v drenážních trubkách. Ve světě se vytvářejí z betonu i umělá hnízdiště pro břehule. Další zajímavosti »

Facebook Profil Cally na Facebooku
button enviroskop.cz

Poskytnutí techniky zdarma

Práce těžké techniky (bagr, traktorbagr) při údržbě hnízdní stěny je jedinou částí našich aktivit na ochranu břehulí, kterou nedokážeme zajistit sami. Pokud byste chtěli přispět zapůjčením této techniky s obsluhou zdarma, stačí nás kontaktovat. Obvykle se jedná o práci na půl až jeden den, vždy podle rozsahu stěny a místních podmínek.

Musíme ovšem upozornit, že Calla se zabývá ochranou břehulí převážně v jižních Čechách, takže tato forma pomoci břehulím je regionálně omezena na Jihočeský kraj a blízké okolí.

V případě zájmu o tuto formu podpory našich aktivit nás můžete kontaktovat na telefonu 736 424 325 či e-mailu RehounekJ@seznam.cz. Máte-li zájem o osobní schůzku, můžete nás navštívit v kanceláři Cally každý čtvrtek od 14:00 do 17:00 (jiné dny prosím konzultujte předem telefonicky či e-mailem).

Za případné poskytnutí techniky zdarma předem děkujeme!

Pozn.: V případě firemních darů nás prosím kontaktujte předem. Calla se při jejich přijímání řídí těmito dokumenty: Etický kodex ekologických organizací, Pravidla transparentnosti NNO v oblasti dárcovství a sponzorství ze strany komerčních subjektů, Pravidla přijímání podpory pro činnost sdružení Calla.

 

a

 

 © 2006 - 2024 Calla  Calla Fráni Šrámka 35, 370 01 České Budějovice  tel.: 384 971 934, fax: 384 971 939 calla(at)calla.cz
TOPlist