Dnes je 13.11.2019  Hlavní stránka - Calla | Energetika | Ochrana přírody | Doprava | Ekoporadenství | Zpravodaj Ďáblík | Atlas OZE 

Vyhledávání


Facebook Profil Cally na Facebooku
Tato webová stránka byla vytvořena za finanční podpory SFŽP a MŽP.

button enviroskop.cz

Fotografická soutěž "Torza jsou krásná!"

Sdružení Calla vyhlašuje fotografickou soutěž pro amatérské fotografy s názvem "Torza jsou krásná!" Soutěž si klade za cíl popularizovat a propagovat význam starých stromů a mrtvého dřeva v ochraně biodiverzity a ohrožených druhů. Organizátoři by v rámci soutěže rádi ukázali, že staré stromy jsou také esteticky hodnotnými artefakty v krajině. Z vítězných a dalších vybraných snímků bude uspořádána výstava a budou k vidění také na internetové prezentaci v rámci webu sdružení Calla.

Uzávěrka přijímání fotografií do soutěže byla stanovena na 31. prosince 2010 (rozhoduje čas vložení snímku prostřednictvím webového rozhraní, respektive datum poštovního razítka).

Pravidla fotografické soutěže "Torza jsou krásná!"

1. Fotografie musejí estetickým způsobem zobrazovat staré stromy nebo jejich části, stromové dutiny, mrtvé dřevo, stromová torza, pařezy, způsoby jejich ochrany, případně organismy vázané na staré a mrtvé dřevo v jejich přirozeném prostředí.

2. Do soutěže se přijímají digitální fotografie ve formátu jpg prostřednictvím webového rozhraní, nebo klasické papírové fotografie formátu minimálně 13 x 18 cm poštou na adrese: Calla, P. O. Box 23, 370 04 České Budějovice (obálka musí být označena slovem "Fotosoutěž").

3. Počet fotografií od jednoho autora je omezen na maximálně pět.

4. Přihlášené fotografie vyhodnotí odborná porota, která určí pořadí tří nejlepších snímků.

5. Soutěž není nijak věkově omezena, porota si vyhrazuje právo udělit cenu pro nejlepšího účastníka do 18 let.

6. Soutěže se nesmějí účastnit profesionální fotografové, zaměstnanci Cally, členové výboru Cally a členové poroty fotografické soutěže "Torza jsou krásná!".

 

a

 

 © 2006 - 2019 Calla  Calla Fráni Šrámka 35, 370 01 České Budějovice  tel.: 384 971 934, fax: 384 971 939 calla(at)calla.cz
TOPlist