Dnes je 24. dubna 2024  | Hlavní stránka | Energetika | Ochrana přírody | Odpady | Ekoporadenství | Zpravodaj Ďáblík | Atlas OZE | Summary in english language Zusammenfasung in deutscher sprache
Základní informace
 » Historie území
 » Současnost
      » Vojenský újezd Boletice
      » NATURA
      » Turistika
 » Budoucnost
 » Příroda
      » Charakteristika území
      » Živočichové
      » Rostliny
      » Biotopy
 » Výzkum
 » Památky
 » Statistické údaje
Kauzy
 » Chlum
 » Špičák
Infocentrum
 » Aktuality
 » Akce
 » Archiv
Dokumenty
 » Z médií
 » Tiskové zprávy
 » Petice
 » Ostatní
Publikace
 » Brožury
 » Skládačky
 » Studie
 » Mapy
Co můžete udělat vy?
Fotogalerie
Odkazy

vyhledávání


Ostatní

Ostatní dokumenty


-

Návrh územního plánu vojenského újezdu Boletice

26. 12. 2010 - Zde ke stažení

-

Návrh Zásad územního rozvoje

26. 12. 2010 - Zde ke stažení

-

Výnos VÚ Boletice o zpřístupnění části území

Výnos č. 2025 - 2/2008 Újezdního úřadu vojenského újezdu Boletice o zpřístupněných částech vojenského újezdu Boletice - zde ke stažení

-

NAŘÍZENÍ VLÁDY ze dne 15. prosince 2004, kterým se vymezuje Ptačí oblast Boletice

-
Příloha NAŘÍZENÍ VLÁDY ze dne 22. prosince 2004, (č. 132/2005 Sb.), kterou se specifikuje Evropsky významná lokalita Boletice
-
26. dubna 2006 se v obci Mimoň uskutečnila konference na téma "Bývalý vojenský prostor Ralsko a jeho potenciál pro rozvoj cestovního ruchu". Nabízíme vám sborník příspěvků z této konference ke stažení (pdf, 1339 kB)
-
Prohlášení českých vědců ohledně likvidace škod v lesích po orkánu Kyrill - ke stažení (pdf, 26 kB)
-
Slovenská ornitologická společnost informuje ve své tiskové zprávě z 1. 2. 2007 o náhlém odvolání ředitelů slovenských Národních parků a CHKO ministerstvem a o záměru rozšiřovat lyžařská střediska.
-
Stanovisko České Ornitologické Společnosti k "Deklaraci o společném postupu ve věci civilního využití Vojenského újezdu Boletice" - ke stažení (doc, 31 kB)
-
"Deklarace o společném postupu ve věci civilního využití Vojenského újezdu Boletice" ze dne 24. 5. 2006, jejímiž signatáři jsou ministři obrany a životního prostředí, ministr pro místní rozvoj a hejtman Jihočeského kraje, podporuje myšlenku využít lokalitu Špičák pro rekreační účely. - ke stažení (pdf, 113 kB)
-
Tiskové prohlášení Správy NP a CHKO Šumava, na jehož území Vojenský výcvikový prostor Boletice částečně leží, k problematice budoucího využití areálu.
-

Článek Pavla Pejchy "Na Chlumu moc nechumelí" z čísla 2/2004 časopisu Šípek (zpravodajského občasníku Českého svazu ochránců přírody v Českém Krumlově). Článek je shrnutím postřehů z besedy konané 29. ledna 2004 v sídle VLS v Horní Plané, na které se sešli zástupci důležitých subjektů, jež se budou podílet na rozhodování ohledně projektů v Boleticích...ke stažení (doc, 44 kB)

-
Obyvatelé a zaměstnanci vojenského újezdu Boletice napsali otevřený dopis - ke stažení (rtf, 23 kB) - hejtmanovi Janu Zahradníkovi, který jim odpověděl taktéž otevřeným dopisem - ke stažení (rtf, 20 kB).
-
Profesoři biologické fakulty Jihočeské university zaslali otevřený dopis hejtmanovi, ve kterém podporují ochranu Boletic.
-

Neznámé Boletice - doc. RNDr. Vit Grulich, CSc

 © 2000 Calla  
Calla   |   Fráni Šrámka 35, 370 01 České Budějovice   |   tel./fax: 387 310 166   |   calla(at)calla.cz